Aureum cor, o.s. v likvidaci

Hlídej insolvenci Hlídej změny v O.R. Hlídej změny v Ž.R. Hlídej změny v DPH

Registrace subjektu byla v tomto zdrojovém registru ukončena.

soud: Krajský soud v Hradci Králové
spisová značka: L 7706
IČ: 22900764
obchodní firma: Aureum cor, o.s. v likvidaci
právní forma:
sídlo: Bojiště 63, 541 01 Trutnov Zobrazit na mapě
stav subjektu: zaniklý subjekt
datum zápisu: 1.1.2014
datum vzniku: 28.2.2011
datum zániku: 27.3.2015

Předmět podnikání

Sdružení zejména: a) usiluje o zvyšování úrovně života a zdraví obyvatel České republiky, b) poskytuje materiální a finanční pomoc handicapovaným dětem a usnadňuje jim přístup do společnosti, c) poskytuje materiální a finanční pomoc zdravotně a tělesně postiženým a dlouhodobě nemocným lidem, d) poskytuje materiální a finanční pomoc lidem v tíživých životních situacích, které jsou způsobeny faktory vis maior, jako jsou primárně povodně, či požáry, e) vypracovává sociální a humanitární projekty, které uskutečňuje zejména v ČR, f) pořádá vzdělávací akce a provádí osvětovou činnost v oblasti obecné pomoci potřebným, g) v rámci svých možností pro naplňování svých cílů získává finanční prostředky ze státního i soukromého sektoru.

Předmět činnosti

Jako doplňkovou činnost pro dosažení těchto cílů sdružení provozuje zejména činnosti, jako: a) hledání sponzorů pro zajištění materiálních a finančních darů, b) pořádání veřejných sbírek, c) pořádání benefičních akcí a koncertů, d) zajištění stálé servisní organizace pro svůj provoz, e) použití případného zisku z výkonu činnosti pro zkvalitnění a rozšíření obecně prospěšných služeb společnosti, který bude zpětně investován do integračních, sociálních a rozvojových programů sdružení, shodných s jeho cíli

Ostatní skutečnosti

Valná hromada vyslovila dne 15. ledna 2014 souhlas se zrušením Aureum cor, o.s., se sídlem Bojiště 63, 541 01 Trutnov, identifikační číslo 229 00 764, právním jednáním v souladu s čl. XII. odst. 1 Stanov občanského sdružení Aureum cor, o. s. ve spojení s ustanovením § 168 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. nového občanského zákoníku, bez právního nástupce. Likvidátorem jmenovala správní rada občanského sdružení Michala Janouška, nar. 26. listopadu 1986, bytem V Aleji 63, 541 01 Trutnov.
Informace o plátci DPH
Je plátce DPH: ne

Osoby a funkce

Statutární orgán
Likvidace
samostatně
funkce: likvidátor
jméno: MICHAL JANOUŠEK Prověř
bydliště: V Aleji, 54101 Trutnov-Bojiště Zobrazit na mapě

Mapa

Upozornění! Informace z těchto stránek mají pouze informativní charakter. Provozovatel portálu neručí za správnost poskytnutých informací.
Hlídat subjekt
Prověř vazby
Spolehlivost plátce DPH
Ohodnocení důvěryhodnosti