Bytové družstvo Rozkvět - Kosmonautů 502-503-504

Hlídej insolvenci Hlídej změny v O.R. Hlídej změny v Ž.R. Hlídej změny v DPH

Registrace - aktivní subjekt

soud: Krajský soud v Ostravě
spisová značka: Dr 2320
IČ: 28590961
obchodní firma: Bytové družstvo Rozkvět - Kosmonautů 502-503-504
právní forma: Družstvo
sídlo: Kosmonautů, 73401 Karviná-Ráj, okres: Karviná, Česká republika Zobrazit na mapě
stav subjektu: aktivní subjekt
datum zápisu: 17.6.2009

Předmět činnosti

Činnost za účelem zajišťování potřeb svých členů, spočívající především v: - Provádění, popř. zajišťování správy, údržby, oprav, modernizaci a rekonstrukci bytových a nebytových prostor a pozemků ve vlastnictví družstva. - Zajišťování plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostor. - Přidělování bytů a nebytových prostor a uzavírání příslušných smluv.
Činnost za účelem podnikání spočívající především v: - Zajišťování plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostor ve vlastnictví jiných osob. - Vykonávání i dalších činností schválených členskou schůzí, pokud si k jejich činnosti družstvo opatří příslušná oprávnění.

Kapitál

jmění: zapisované
vklad: NaN Kč
Informace o plátci DPH
Je plátce DPH: ne

Osoby a funkce

Statutární orgán
jméno: OLGA KRUCINOVÁ Prověř
funkce: předseda představenstva
bydliště: Kosmonautů, 73401 Karviná-Ráj, Česká republika Zobrazit na mapě
trvání členství: od: 26.8.2015
ve funkci: od: 30.8.2015
Představenstvo je oprávněno jednat jménem družstva navenek ve všech věcech. Jménem představenstva jedná předseda představenstva a v době jeho nepřítomnosti nebo zaneprázdnění místopředsedové představenstva. Právní úkony představenstva, pro které je předep sána písemná forma, podepisuje za družstvo předseda představenstva (popřípadě místopředseda představenstva) a další člen představenstva. Podepisuje-li předseda představenstva spolu s místopředsedou představenstva, je podpis místopředsedy představenstva po važován za podpis dalšího člena představenstva.

Mapa

Upozornění! Informace z těchto stránek mají pouze informativní charakter. Provozovatel portálu neručí za správnost poskytnutých informací.
Hlídat subjekt
Prověř vazby
Spolehlivost plátce DPH
Ohodnocení důvěryhodnosti