Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Hlídej insolvenci Hlídej změny v O.R. Hlídej změny v Ž.R. Hlídej změny v DPH

Registrace - aktivní subjekt

soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
spisová značka: Pr 1003
IČ: 71294821
obchodní firma: Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace
právní forma: Příspěvková organizace
sídlo: Varšavská, 40003 Ústí nad Labem-Střekov, Česká republika Zobrazit na mapě
stav subjektu: aktivní subjekt
datum zápisu: 25.6.2014
datum vzniku: 4.3.2014

Doplňková činnost

- pronájem nebytových prostor - výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Předmět činnosti

K naplnění hlavního účelu vykonává organizace tyto hlavní činnosti: a)provozuje divadlo a tvoří divadelní představení zejména pro potřeby ústeckého regionu i mimo něj tj. organizuje a zabezpečuje veřejné užití autorských děl (ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb.) zejména živé provozování díla (ve smyslu §19 zákona č. 121/2000 Sb.), a to i pro jiné pořadatele v tuzemsku či zahraničí, b)provozuje umělecký soubor: činohru, c)pořádá kulturní akce, kulturně výchovné a vzdělávací akce, umělecké festivaly a soutěže, včetně jejich technického zajištění a zajištění služeb návštěvníkům, d)uvádí hostující soubory, skupiny a jednotlivce, e)pořizuje zvukové a zvukově obrazové záznamy vlastních divadelních představení i jiných představení, kterých je spolupořadatelem, f)vydává a rozšiřuje periodické a neperiodické publikace a jiné tiskoviny související s předmětem činnosti, tj. zabezpečuje vydávání a veřejné šíření periodických i neperiodických publikací (ve smyslu zákona č. 37/1995 Sb.) a dále vydává, šíří a rozšiřuje zvukové a zvukově obrazové záznamy na všech druzích nosičů, g)provozuje agenturní činnost v oblasti divadelní činnosti v tuzemsku i v zahraničí, vykonává práva ke svým i jiným uměleckým dílům h)poskytuje informační služby související s předmětem činnosti a to včetně zpřístupňování informací prostřednictvím počítačových a jiných sítí, pořizuje, vytěžuje a zužitkovává databáze, i) pořádá výstava, tj. organizuje a zabezpečuje vystavování originálů a rozmnoženin děl ve smyslu § 17 zákona č. 121/2000 Sb., jakož i jiných věcí j)pořádá filmová a jiná audiovizuální představení, tj. organizuje a zabezpečuje veřejné předvedení audiovizuálních děl k)realizuje prodej a poskytuje služby přímo související s hlavní činností (prodej programů, poskytování šatny divákům)
Informace o plátci DPH
Je plátce DPH: ne

Osoby a funkce

Statutární orgán
Údaje o zakladatelích obecně prospěšné společnosti
jméno: MgA. JIŘÍ ANTONÍN TRNKA Prověř
funkce: Ředitel
bydliště: Kamenická, 40502 Děčín-Děčín II-Nové Město, okres: Děčín, Česká republika Zobrazit na mapě
ve funkci: od: 9.7.2015
Podepisování za organizaci se děje tak, že k vytištěnému názvu organizace, jménu, příjmení a funkci připojí ředitel svůj podpis a otisk razítka.
obchodní firma: Statutární město Ústí nad Labem Prověř
IČ: 00081531
sídlo: Velká hradební, 40001 Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika Zobrazit na mapě

Mapa

Upozornění! Informace z těchto stránek mají pouze informativní charakter. Provozovatel portálu neručí za správnost poskytnutých informací.
Hlídat subjekt
Prověř vazby
Spolehlivost plátce DPH
Ohodnocení důvěryhodnosti