DEPOT PRAGUE, s.r.o.

Hlídej insolvenci Hlídej změny v O.R. Hlídej změny v Ž.R. Hlídej změny v DPH

Registrace - aktivní subjekt

soud: Městský soud v Praze
spisová značka: C 153075
IČ: 28917961
obchodní firma: DEPOT PRAGUE, s.r.o.
právní forma: Společnost s ručením omezeným
sídlo: U vozovny, 10800 Praha-Malešice, okres: Hlavní město Praha, Česká republika Zobrazit na mapě
stav subjektu: aktivní subjekt
datum zápisu: 25.6.2009

Předmět podnikání

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Ostatní skutečnosti

Zákaz zatížení a zcizení podílu na společnosti RoTaTe s.r.o., Ostrov, Mořičov 24, PSČ 363 01, IČO: 29103924, na základě smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným č. ZO1/778/17/LCD, na dobu trvání zástavního práva dle specifikované smlo uvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným.
Zákaz zatížení a zcizení podílu na společnosti RoTaTe s.r.o., Ostrov, Mořičov 24, PSČ 363 01, IČO: 29103924, na základě smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným č. ZO2/778/17/LCD, na dobu trvání zástavního práva dle specifikované smlo uvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným.

Kapitál

jmění: základní
vklad: NaN Kč
Informace o plátci DPH
Je plátce DPH: ano
Spolehlivost: Zjistit spolehlivost
Zobrazit detail

Osoby a funkce

Statutární orgán
Společníci s vkladem
jméno: MICHAL BÁRTA Prověř
funkce: jednatel
bydliště: Luční, 13000 Praha-Žižkov, okres: Hlavní město Praha, Česká republika Zobrazit na mapě
ve funkci: od: 25.6.2009
jméno: VLADIMÍR KULA Prověř
funkce: jednatel
bydliště: Pod Vartou, 10900 Praha-Horní Měcholupy, okres: Hlavní město Praha, Česká republika Zobrazit na mapě
ve funkci: od: 11.11.2010
Každý z jednatelů zastupuje společnost samostatně.
jméno: MICHAL BÁRTA Prověř
bydliště: Luční, 13000 Praha-Žižkov, okres: Hlavní město Praha, Česká republika Zobrazit na mapě
vklad: 6 413 550 Kč
splaceno: 100 %
zástavní právo: Zástavní právo k podílu ve prospěch zástavního věřitele, společnosti Česká spořitelna, a.s., IČO: 45244782, k zajištění veškerých peněžitých existujících, budoucích, podmíněných i nepodmíněných dluhů vzniklých na základě jakékoli zajištěné smlouvy specifi kované v článku I smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným č. ZO2/778/17/LCD nebo v souvislosti s takovou zajištěnou smlouvou, které existují ke dni uzavření shora specifikované smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omeze ným a které budou vznikat v období ode dne uzavření shora specifikované smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným do 31. 12. 2037, a to (i) dluhy na splacení jistiny úvěru, na zaplacení částek, které společnost Česká spořitelna, a.s. vy platila na základě bankovní záruky či akreditivu a na zaplacení dlužných částek z titulu vypořádání obchodů na finančních trzích a na vydání bezdůvodného obohacení souvisejícího s případným odstoupením od kterékoliv zajištěné smlouvy specifikované v článk u I shora specifikované smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným nebo s její neplatností, ukončením, zrušením, neúčinností nebo nevymahatelností, to vše až do nejvyšší výše jistiny těchto dluhů 28.446.899, 17 Kč a jejich příslušenství, a (ii) další dluhy vymezené v článku I shora specifikované smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným až do nejvyšší výše jistiny těchto dluhů 28.446.899, 17 Kč, a jejich příslušenství.
obchodní podíl 50
jméno: VLADIMÍR KULA Prověř
bydliště: Pod Vartou, 10900 Praha-Horní Měcholupy, okres: Hlavní město Praha, Česká republika Zobrazit na mapě
vklad: 6 413 550 Kč
splaceno: 100 %
zástavní právo: Zástavní právo k podílu ve prospěch zástavního věřitele, společnosti Česká spořitelna, a.s., IČO: 45244782, k zajištění veškerých peněžitých existujících, budoucích, podmíněných i nepodmíněných dluhů vzniklých na základě jakékoli zajištěné smlouvy specifi kované v článku I smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným č. ZO1/778/17/LCD nebo v souvislosti s takovou zajištěnou smlouvou, které existují ke dni uzavření shora specifikované smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omeze ným a které budou vznikat v období ode dne uzavření shora specifikované smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným do 31. 12. 2037, a to (i) dluhy na splacení jistiny úvěru, na zaplacení částek, které společnost Česká spořitelna, a.s. vy platila na základě bankovní záruky či akreditivu a na zaplacení dlužných částek z titulu vypořádání obchodů na finančních trzích a na vydání bezdůvodného obohacení souvisejícího s případným odstoupením od kterékoliv zajištěné smlouvy specifikované v článk u I shora specifikované smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným nebo s její neplatností, ukončením, zrušením, neúčinností nebo nevymahatelností, to vše až do nejvyšší výše jistiny těchto dluhů 28.446.899, 17 Kč a jejich příslušenství, a (ii) další dluhy vymezené v článku I shora specifikované smlouvy o zastavení podílu ve společnosti s ručením omezeným až do nejvyšší výše jistiny těchto dluhů 28.446.899, 17 Kč, a jejich příslušenství.
obchodní podíl 50

Mapa

Upozornění! Informace z těchto stránek mají pouze informativní charakter. Provozovatel portálu neručí za správnost poskytnutých informací.
Hlídat subjekt
Prověř vazby
Spolehlivost plátce DPH
Ohodnocení důvěryhodnosti