MIKASA z.s.

Hlídej insolvenci Hlídej změny v O.R. Hlídej změny v Ž.R. Hlídej změny v DPH

Registrace - aktivní subjekt

soud: Krajský soud v Ostravě
spisová značka: L 8744
IČ: 22832386
obchodní firma: MIKASA z.s.
právní forma: Spolek
sídlo: Lumírova, 70030 Ostrava-Výškovice, okres: Ostrava-město, Česká republika Zobrazit na mapě
stav subjektu: aktivní subjekt
datum zápisu: 1.1.2014
datum vzniku: 13.10.2009

Účel nadace

Cílem spolku je poskytovat aktivizační a volnočasové aktivity, sociální služby a další služby dětem, mladým lidem a dospělým s kombinovaným postižením, autismem a poruchami chování a to především na území města Ostravy, v rámci rozšířené působnosti v Mora vskoslezském kraji i v České republice. Důraz je kladen na poskytování odborných služeb, směřujících k realizaci takových aktivit, které udržují, podporují a rozvíjejí schopnosti a dovednosti osob z cílové skupiny, včetně poskytování základních obslužných činností. Současně vnímáme jako důležité podporovat osoby z cílové skupiny v rámci zaměstnávání a vzdělávání, podporovat pečující osoby a odborníky z praxe prostřednictvím vzdělávání.
Hlavními činnostmi spolku je především: a) poskytování aktivizační činnosti dětem, mladým lidem a dospělým s kombinovaným postižením, autismem a poruchami chování; b) poskytování sociálních služeb; c) poskytování zdravotnických služeb a služeb zdravotnického charakteru (diagnostika a péče); d) poskytování terapeutických služeb; e) poskytování dopravy handicapovaným; f) poskytování vzdělávacích aktivit pečujícím osobám a odborníkům; g) poskytování podpory pečujícím osobám; h) podpora osob s handicapem a zprostředkovávání zaměstnávání osobám s handicapem; i) pronájem prostor za účelem poskytování odborných služeb psychologických, neurologických, psychiatrických a dalších, včetně pronájmu prostor neziskovým organizacím pro výkon činností na podporu osob s handicapem.
Informace o plátci DPH
Je plátce DPH: ne

Osoby a funkce

Statutární orgán
jméno: KATEŘINA COUFALOVÁ Prověř
funkce: předseda
bydliště: Jižní, 70030 Ostrava-Zábřeh, Česká republika Zobrazit na mapě
trvání členství: od: 13.10.2009
ve funkci: od: 1.1.2013
Předseda jedná samostatně.

Mapa

Upozornění! Informace z těchto stránek mají pouze informativní charakter. Provozovatel portálu neručí za správnost poskytnutých informací.
Hlídat subjekt
Prověř vazby
Spolehlivost plátce DPH
Ohodnocení důvěryhodnosti