UCHO, z.s.

Hlídej insolvenci Hlídej změny v O.R. Hlídej změny v Ž.R. Hlídej změny v DPH

Registrace - aktivní subjekt

soud: Krajský soud v Plzni
spisová značka: L 6335
IČ: 22609652
obchodní firma: UCHO, z.s.
právní forma:
sídlo: 34401 Tlumačov Zobrazit na mapě
stav subjektu: aktivní subjekt
datum zápisu: 1.1.2014
datum vzniku: 8.6.2012

Předmět podnikání

Základní cíle: 1) Podpora aktivního a kreativního trávení volného času dětí, dospělých a seniorů, což je hlavním posláním spolku. 2) Podpora sportovně pohybových a společenských aktivit. 3) Podpora kreativní tvorby, neprofesionálních uměleckých a řemeslných aktivit. 4) Podpora aktivního života v obci. 5) Podpora osob s hendikepem. 6) Ochrana přírody a krajiny, jakožto i podpora a rozvíjení principů trvale udržitelného rozvoje obce, posilovat pocit sounáležitosti k místu, kde občané žijí a podporovat spoluodpovědnost za stav prostředí. 7) Získávat a předávat odborné poznatky v oblasti zdraví, ekologie, veřejného a neziskového sektoru. 8) Rozvoj vzdělání, jazykové gramotnosti. Formy činnosti: 1) Pořádání veřejných společenských a sportovních akcí, soutěží, tvořivých dílen, workshopů a kurzů pro děti a dospělé. 2) Pořádání vzdělávacích akcí přednášek, seminářů, kurzů apod. 3) Pořádání charitativních akcí. 4) Provozování sociálních služeb pro hendikepované děti. 5) Fundraising a psaní projektů, grantů apod. vycházející především z komunitní metody, realizace dlouhodobých projektů. 6) Spolupráce s místní samosprávou. 7) Výchovné využití regionu z hlediska ekologického a historického aspektu péče o významné krajinné prvky, kulturně historické památky apod., ekologické aktivity.

Ostatní skutečnosti

Počet členů statutárního orgánu: 1
Informace o plátci DPH
Je plátce DPH: ne

Osoby a funkce

Statutární orgán
jméno: LENKA TICHÁČKOVÁ Prověř
bydliště: 34401 Tlumačov Zobrazit na mapě
ve funkci: od: 27.1.2014
Jménem spolku samostatně jedná předseda, případně místopředseda. Jménem spolku dále jednají předsedou písemně pověření členové spolku.

Mapa

Upozornění! Informace z těchto stránek mají pouze informativní charakter. Provozovatel portálu neručí za správnost poskytnutých informací.
Hlídat subjekt
Prověř vazby
Spolehlivost plátce DPH
Ohodnocení důvěryhodnosti