WESTERN KLUB z.s.

Hlídej insolvenci Hlídej změny v O.R. Hlídej změny v Ž.R. Hlídej změny v DPH

Registrace - aktivní subjekt

soud: Krajský soud v Ostravě
spisová značka: L 8606
IČ: 22841946
obchodní firma: WESTERN KLUB z.s.
právní forma: Spolek
sídlo: 74201 Suchdol nad Odrou-Kletné, okres: Nový Jičín, Česká republika Zobrazit na mapě
stav subjektu: aktivní subjekt
datum zápisu: 1.1.2014
datum vzniku: 14.7.2009

Účel nadace

WK z.s se hlásí k westernersu a cílem jeho působení je sdružovat lidi tohoto zaměření, kteří chtějí svou aktivitou podpořit všeobecný rozvoj westernových aktivit v lokalitě Suchdolu nad Odrou, posílit prestiž Muzea městyse Suchdolu nad Odrou s westernovo u expozicí, vytvořit westernové zázemí pro členy a přátele WK z.s., rozvíjet zájmové i zábavní aktivity westernového zaměření pro širokou veřejnost Moravskoslezského regionu, úzce spolupracovat při rozvoji těchto aktivit s městysem Suchdol nad Odrou, s Mu zeem městyse, občany Suchdolu nad Odrou a Moravskoslezským regionem. WK z.s má cíl vytvářet a posilovat zázemí Evropského Pony Expresu jako hlavní pořadatel jízdy v Suchdole nad Odrou a zvýšit informovanost občanů o Evropském Pony Expressu jak mezi občan y městyse Suchdol nad Odrou, tak i v celém Moravskoslezském regionu. Hlavní činnost spolku WK z.s. je aktivní naplňování shora uvedeného poslání spolku. Podpora všestranného rozvoje svých členů zahrnuje mimo jiné pořádání schůzek, potlachů, táborů, setkán í a soutěží; vzdělávací, výchovné, kulturní, praktické, sportovní i další volnočasové aktivity; vydávání vzdělávacích, výchovných, metodických a dalších materiálů a publikací; pořádání kurzů a školení; účast na životě občanské společnosti a rozvoji demokr atické angažovanosti; materiální a technickou podporu činnosti; provoz klubovny, stanice Pony Expressu, muzea, tábořiště i vzdělávacího centra; podporu členů WK z.s. a péči o ně; činnost při správě organizace.
Pro dosažení účelů spolku může WK z.s. vykonávat činnosti v oblasti vzdělávání a sportu, včetně pořádání sportovních akcí, jízdy Pony Expressu, soustředění a akcí zotavovacího charakteru (zpravidla formou táborů), pořádat kurzy, školení a zajišťovat lekto rskou činnost, provozovat kulturní a kulturně-vzdělávací zařízení, pořádat kulturní produkce, zábavy, výstavy, festivaly, přehlídky a obdobné akce, provozovat westernové a sportovní zařízení, poskytovat služby v oblasti administrativní správy a služby org anizačně hospodářské povahy, půjčovat a pronajímat nebytové prostory a poskytovat s tímto pronájmem související služby, poskytovat ubytovací služby, vyrábět výrobky, provozovat hostinskou činnost a maloobchod.
Pro efektivní využití kapacit může WK z.s. uskutečňovat nahodilou výdělečnou činnost cílenou k finanční podpoře dosahování účelu a hlavní činnosti spolku. WK z.s. může vykonávat i vedlejší hospodářskou činnost na základě podnikatelského oprávnění.
Informace o plátci DPH
Je plátce DPH: ne

Osoby a funkce

Statutární orgán
jméno: ĽUDMILA TOŠOVSKÁ Prověř
funkce: Předseda
bydliště: Mírová, 51773 Opočno, Česká republika Zobrazit na mapě
trvání členství: od: 5.12.2015
ve funkci: od: 5.12.2015
jméno: MARTA MATULOVÁ Prověř
funkce: Místopředseda
bydliště: Malá strana, 74201 Suchdol nad Odrou, Česká republika Zobrazit na mapě
trvání členství: od: 5.12.2015
ve funkci: od: 5.12.2015
Předseda je oprávněn za spolek jednat ve všech věcech samostatně, zejména pak je oprávněn rozhodovat o otázkách spojených s fungováním spolku. Místopředseda zastupuje předsedu v době jeho nepřítomnosti či nemožnosti jednat za spolek a přebírá po tuto dobu povinnosti.

Mapa

Upozornění! Informace z těchto stránek mají pouze informativní charakter. Provozovatel portálu neručí za správnost poskytnutých informací.
Hlídat subjekt
Prověř vazby
Spolehlivost plátce DPH
Ohodnocení důvěryhodnosti